zpět  

hotely v praze

hotely 5*

5* Hotel ARIA, Tržiště 9, 118 00  Praha 1, více info

5* Hotel ARIA

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel je umístěn pod Pražským hradem, nedaleko Karlova mostu a všech pamětihodností Malé Strany. Hotel Aria svým designem a výzdobou oslavuje díla nejvýznamnějších skladatelů všech dob. Každé patro je věnováno některému hudebnímu žánru, například Opera, Jazz, Moderní hudba a klasická hudba. Jsou tu zastoupeni například Puccini, Dizzy Gillespie, Dvořák, Louis Armstrong a samozřejmě Mozart.

Pokoje

52 luxusních pokojů, z toho 9 apartmá nabízí hotel otevřený v roce 2003.

Konferenční místnost

nabízí pro 10 osob, místnost pro soukromou projekci pro 30 osob.

Stravování

zajišťuje restaurace a bar CODA, střešní terasa se zahradou. Příjemné chvíle strávíte v hudebním salonku s krbem, hudební knihovně, zimní zahradě s vodopádem a koncertním křídlem.

Další služby

Hudebni knihovna s vyberem DVD a CD Music Box pro šest osob s plazmovou obrazovkou na privatní projekci filmu, profesionálni služby hudebni Concierge, hudebni program každý večer v našem specielně vybaveném pokoji s digitálním plátnem Turndown service s mineralni vodou a cokoladou Godiva, obchodní centrum otevřené 4 hodin, pokojová služba 24 hodin, fitness centrum s masážemi a tureckou parní lázní, parkování v soukromé garáži.

Fotografie

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel HILTON, Pobřežní 1, 186 00  Praha 1, více info

5* Hotel HILTON

najdi na mapě, zavřít

Hotel Hilton***** Prague je moderni skleněná futuristická budova s pozoruhodnou vstupní halou. Hotel se nachází na pravém břehu Vltavy. Procházkou se dostanete do samého centra, které je plné místních atrakcí, obchodů, a má živou noční scénu. Hotel se skládá z 788 pokojů ve třech kategoriích - standardní, business a luxusní - kde jsou zajištěny potřeby všech hostů. Z ložnice je možný výhled buď na Pražský hrad nebo na atrium, které je prosvíceno denním světlem skrz průsvitnou střechu. V hotelu se nachází rozsáhlé konferenční centrum s 27 místnostmi včetně konferenční haly, která může pojmout až 1500 účastníků jednání a zbrusu nový Hilton Grand taneční sál pro 650 hostů. 16 místností odpovídá Hilton meetings standardu, ideálních pro 50 lidí. Jsou moderně vybaveny a nabízejí jedinečné "Welcome Back Guarantee". Všechny konferenční místnosti jsou zajištovány obchodním centrem s internetovou kavárnou. Hotel Hilton má 3 restaurace Cafe Bistro (otevřeno nonstop), Lobby Bar, Casino a širokou škálu obchodů. Jsou k dispozici garáže i hlídané parkoviště. Pro volný čas a odpočinek Hilton Prague právě otevřel Cybex Health Club & lázně, nejrozsáhlejší ve městě. Nabízí také bazén, suchou a mokrou saunu, 2 solaria, vířivou vanu, fitnes centrum (posilovací a kardiovaskulární stroje), místnost na aerobic, soukromou trénovací místnost, squashový kurt a salón krásy.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel MARRIOTT, V Celnici 8, Praha 1, více info

5* Hotel MARRIOTT

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel se nachází v centru Prahy u náměstí Republiky, v centru obchodním I hotelovém- - přímo naproti je hotel HILTON PRAGUE OLD TOWN, dohromady vytváří velký a kvalitní komplex hotelových služeb.

Pokoje

Celkový počet pokojů je 293 pokojů -213 standardních pokojů, 35 suites, 45 pokojů na Executive. V pokojích je klimatizace, satelit, TV, hlasová schránka, přípojky pro počítače, bezpečnostní schránky, minibar. Všechny pokoje jsou vybaveny nejnovějšími typy ochranných a požárních hlásičů a systémů. Pokoje jsou jak nekuřácké pokoje, pokoje přístupné pro invalidní nebo nepohyblivé hosty.

Konferenční místnost

Bohemia Ballroom (519 m2)
Moravia Ballroom (281 m2)
Pre-function Lobby (400 m2)
Salonky Valtice a Karlštejn (57 m2)
Salonky Hluboká I a II (92 a 32 m2)

Stravování

V hotelu Prague Marriott jsou dvě restaurační střediska. Brasserie Praha se 140 místy, kde nabízíme Americkou a Evropskou kuchyni, Lobby Bar, který se rozprostírá v zadní části hotelové, obě zařízení jsou doplněny živou hudbou.

Další služby

Room service, služby concierge,služba Business Centra, World Class Health Academy - nejluxusnější komplex v prostředí fitness v Praze - krytý bazén, posilovna, aerobik, masáže, whirpool, Jacuzzi a solárium, obchod se suvenýry.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel HILTON PRAGUE OLD TOWN, V Celnici 7, Praha 1, více info

5* Hotel HILTON PRAGUE OLD TOWN

najdi na mapě, zavřít

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel LE PALAIS, U Zvonařky 1, Praha 2, více info

5* Hotel LE PALAIS

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Původní obytná budova byla postavena v roce 1841. V letech 1888 až 1897 byla kompletně zrekonstruována ve stylu Belle Epoque. Jejím cílem bylo vytvořit záměrně něco odlišného a krásnějšího, co by se výrazně lišilo od umění a architektury 19. století. Charakteristickými znaky tohoto období byly znovuobjevení radosti ze života, optimismus a důvěra - "nová renesance".

Prožijte nenapodobitelnou atmosféru zlatého obdbobí Belle Epoque na jednom z nekrásnějších míst v Praze. Díky dokonalé historické rekonstrukci původní budovy a jemným moderním prvkům se podařilo vytvořit nenapodobitelnou atmosféru. Velká část interiérů je tvořena freskami českého malíře Luďka Marolda, což je hlavní důvod toho, že budova je historickou památkou.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel PALACE, Panská 12, 111 21  Prague 1, více info

5* Hotel PALACE

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel Palace Praha se nachází přímo v centru Prhay hned u Václavského náměstí.

Pokoje

Hotel Palace Praha nabízí 124 luxusních, plně klimatizovaných pokojů včetně apartmánů s možnosti obsazení 1 nebo 2 osobami. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí se satelitními programy, placenými televizními kanály, přístupem na Internet a Minibarem, dále sejf, 2 telefony s přímou volbou a možnost připojení faxu či počítače. Koupelny jsou obloženy kararským mramorem. Hotel disponuje širokým výběrem apartmánů od Junior suite až po Presidentské apartmá.

Konferenční místnost

v Hotelu Palace Praha bylo navrženo tak, aby umožňovalo obchodní setkání. Můžete si vybrat ze 3 různých konferenčních místností. Konferenční hala, která se nachází v osmém poschodí nabízí kompletní vybavení pro konání soukromých konferencí, setkání a banketů až pro 250 osob. Ve druhém poschodí se nacházejí dva salónky, Emma a Enrico. Tyto salónky jsou zařízeny v secesním stylu a proudí do nich přirozené denní světlo. Mají vyjímatelnou stěnu a zvláštní vchod s foyer.

Stravování

Vynikající Gourmet Club Restaurant, Gourmet Lounge, LęEpoque Restaurant, který může býtpřeměněn na multifunkční prostory, kde se mohou odehrávat obchodní jednání či banketové akce.

Další služby

concierge, room service, parking apod.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel RADISSON SAS, Štěpánská 40,  Praha 1, více info

5* Hotel RADISSON SAS

najdi na mapě, zavřít

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Hotel SAVOY, Keplerova 6,  Praha 1, více info

5* Hotel SAVOY

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel Savoy leží v luxusní oblasti Hradčan, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu s katedrálou sv. Víta. V okolí jsou další nádherné památky české historie. Letiště je vzdáleno jen 15 minut jízdy.

Pokoje

Tento luxusní secesní hotel nabízí 55 pokojů Executive a Deluxe, 4 Junior Suitů, Savoy Suite a prezidentské apartmá. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelite TV, telefonem s přímou volbou, DVD, minibarem faxem a PC připojení, safe a komfortně vybavené koupelny. V rámci ceny ubytování hotel nabízí welcome drink, minibar, noviny a vstup do fitness centra.

Konferenční místnost

jsou vybaveny ISDN linkami, specialitou hotelu je knihovna, kde se mohou pořádat jak jednání tak různé slavností hostiny.

Stravování

V hotelu je známá restaurace Hradčany a lobby bar.

Další služby

Hotel nabízí relaxační centrum se saunou, fitness, vířivou vanou, masáže, consierge, limousine service, business služby, room service, praní a žehlení prádla a parking.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Pachtův palác, Karolíny Světlé 34, Praha 1- Staré Město, více info

5* Pachtův palác

najdi na mapě, zavřít

Život v paláci je vskutku úžasný zážitek. Pachtův Palác patří mezi nejkrásnější barokní rezidence v Praze. Nachází se v privilegované lokalitě na břehu řeky Vltavy přímo v srdci Starého Města. Toto sídlo je skvělým útočištěm před veškerým všedním shonem a spěchem města. Skýtá luxusně vybavené suity, přebudované do jejich původního lesku, zachycující nesmírně cennou architekturu do posledního detailu. Pachtuv Palace se stal jedním z nejkultivovanějších a nejexkluzivnějších míst pro návštěvníky z celého světa.

Ubytování

Pachtuv Palace disponuje 50 jedinečnými apartmány, z nichž každý má svůj vlastní design, výhled a výzdobu (dekoraci). Interní návrhářkou hotelu Pachtuv Palace je Jane Wilson z londýnské společnosti RPW, která mimo jiné oživila krásu významných hotelů typu The Dorchester v Londýně. Mezi architektonické rysy hotelu Pachtuv Palace patří: antické dřevěné sloupy, fresky, klenuté stropy, sochy a krby. Všechny pokoje disponují harmonicky sladěným nábytkem antického i současného stylu a bohatou výzdobou, koberci a obrazy. Plošná velikost pokojů se pohybuje mezi 35 až 137 metry čtverečními, průměrně 67 metrů čtverečních

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

5* Riverside Hotel Prague, Janáčkovo nábřeží 15, Praha 5, více info

5* Riverside Hotel Prague

najdi na mapě, zavřít

Budova Riveside Hotel jedinečného secesního (art nouveau) slohu se tyčí v bezprostřední blízkosti business centra města. Zamilujete si ji hned, jak vstoupíte: ohromující interiéry, útulné, okouzlující suity a pokoje, na zakázku vyrobený bohatý nábytek a nejmodernější vybavení. Hotel je umístěn na břehu řeky Vltavy, nedaleko Národního divadla, Karlova mostu a dalších historických a architektonických skvostů města.

Ubytování

Půvabné, elegantně zařízené pokoje ve stylu Belle Epoque nabízejí komfortní ložnice s manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, psací stolů s polstrovaným křeslem a další nábytek luxusního designu. Pokoje jsou dále vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, přímou telefonní linkou, volně přístupným vysokorychlostním připojením k internetu, televizí, mini barem, trezorem a vysoušečem vlasů. Luxusní koupelny zdůrazněné mozaikovými dlaždicemi jsou zařízené topným panelem, vanou a sprchovým koutem v jednom a odděleným umyvadlem (v některých pokojích se dvěma oddělenými umyvadly).

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

hotely 4*

4* Hotel ANDEL´S PRAGUE, Stroupežnického 21, 150 00  Praha 5, více info

4* Hotel ANDEL´S PRAGUE

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Andel's hotel Prague byl navržen prednimi anglickými architekty a designéry. Nachází se v “druhem” business centru města – Andel City s mnoha obchody, restauracemi, kavárnami, dvěma kino multiplexy a mnoha mezinárodnimi firemními centrálami (např. ING, Pfizer apod.). Metro stanice Andel zajišťuje rychlé spojeni s Václavským náměstím během 5ti minut.

Pokoje

celkový počet pokojů je 239 vč. 8 apartmánu.

Konferenční místnost

nabízí kapacitu pro 350 účastníků v 9ti propojitelných sálech s denním osvětlením, vč. audiovizuální techniky. Pro VIP hosty hotel nabízí Crystal sál, který je prosklený ze všech stran a zajímavě umístěn v prostoru nádvoří.

Stravování

je zajištěno v restaurace Delight, Oscar's Bar & Brasserie anebo se zde nachází japonská restaurace “NaGoYa”.

Další služby

fitness centrum se saunou, parou, solárium; kosmetika s manikúrou, kadeřnictví,bezdrátové připojeni v přízemí a 1. patře hotelu.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel CROWNE PLAZA, Koulova 15, 160 45  Praha 6, více info

4* Hotel CROWNE PLAZA

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel je umístěn v Praze 6, v klidné rezidenční čtvrti, v sousedství zahraničních ambasád a v blízkosti Pražského hradu.

Pokoje

V hotelu je hostům k dispozici 250 pokojů plně klimatizovaných. Jejich vybavení zahrnuje:

safe, minibar, satelitní TV, pay TV, trouser press, žehlička a žehlící prkno, možnost přípravy čaje/kávy, pracovní stůl, přímé telefonní spojení, fax/PC modem, kukátko ve dveřích, magnetická karta, župan.

Konferenční místnost

1 kongresový sál s kabinami pro překladatele (až 400 osob), 18 konferenčních místností (od 10 do 110 osob), prostorná zahrada (až do 1.500 osob).Ve všech konferenčních místnostech jsou instalovány: ISDN linky, klimatizace, video konference a audiovizuální zařízení na požádání, sály mají denní světlo.

Stravování

“Harvest” Restaurant (snídaně – oběd – večeře), Café & Lobby Bar, Račanská vinárna (folklórní večery – pro skupinové rezervace), Zahradní grill (v letních měsících), pokojová služba 24 hodin denně.

Další služby

Fitness centrum, sauna, solárium, dárkový obchod, beauty salon, limousine service, půjčovna aut Hertz, hlídaný parking, bezpečnostní služba 24 hodin denně, sekretářské služby, prádelna, čistírna prádla, concierge 24 hodin denně.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel DIPLOMAT, Evropská 15, Praha 6, více info

4* Hotel DIPLOMAT

najdi na mapě, zavřít

Diplomat Hotel Prague je 4-hvězdičkový hotel, který se nachází v centru Prahy, tři stanice metrem od Staroměstského náměstí a 10 minut pěšky od Pražského hradu. Vzhledem ke své poloze je mezinárodní letiště Praha Ruzyně dosažitelné během několika minut. Hotel Diplomat nabízí 398 pokojů a suitů, lobby bar a kavárnu, a-la Carte restauraci, concierge, wellness centrum, kancelářské služby, transfery a další služby, které zpřijemní pobyt jeho hostům. Nachází se zde také rozsáhlé konferenční centrum.

Konferenční centrum hotelu Diplomat se skládá z 22 různě velkých sálů a salónků, přičemž všechny jsou umístěny na jednom patře. S plochou 1600m2 má centrum kapacitu 1050 osob. Konferenční místnosti jsou pohodlné jak pro menší setkání 5 osob, tak pro konference a kongresy s maximální kapacitou 400 osob v jednom sále. Je zde také možnost uspořádat konferenci s výstavou. Díky posuvným stěnám jsou konferenční místnosti velmi flexibilní a jejich uspořádání se dá změnit během několika málo minut.

Všechny konferenční místnosti jsou vybaveny moderní AV technikou a elektronickým navigačním systémem.

Rozsáhlá foyer umožňují pořádání kávových přestávek a recepcí a restaurace Loreta s kapacitou 260 míst k sezení je ideální pro konferenční obědy a večeře. Je umístěna na stejném patře, v bezprostřední blízkosti sálů.

Konferenční centrum hotelu Diplomat bylo kompletně zrekonstruováno na podzim 2007!

Ve všech prostorách hotelu Diplomat je k dispozici internetové připojení. Vysokorychlostní LAN připojení v hostovských pokojích a v Konferenčním centru a Wi-Fi pokrývá celé přízemí (Lobby, bar a kavárna, a-la Carte restaurace) a také Konferenční centrum.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel JOSEF, Rybná 20, 110 00  Praha 1, více info

4* Hotel JOSEF

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel je situován v centru Prahy, pět minut chůze od Staroměstského náměstí, Václavského náměstí, Karlova mostu, Prašné brány, Státní opery a koncertních síní.

Pokoje

Všech 110 pokojů, Superior, Business a Standard (8 jednolůžkových, 25 twin a 77 double) je odhlučněno a mnoho z nich je situováno do zahrady. Pokoje jsou rozděleny ve dvou budovách. Velký počet pokojů je připraven pro hosty-nekuřáky. Hotel nabízí 3 plně klimatizované konferenční místnosti o rozměrech 37 až 94,5 m2.

Konferenční místnost

Stravování

Bar v hotelovém lobby a je výrazným prvkem a centrem hotelu. Restaurace hotelu s prosklenými stěnami nabízí výhled do hotelové zahrady, která je vhodným místem pro klidnou snídani. Zahrada hotelu je vhodná nejen pro letní koktejly ale i různá party. Maximální kapacita je 135 osob, část zahrady je přístupná přímo z konferenční místnosti SUN a slouží ke kávovým přestávkám pod širým nebem. Terasa v šestém patře hotelu je vhodným prostorem pro pořádání firemních oslav, prezentací a dalších událostí netradičně pojatých.

Další služby

Hotel nabízí fitness, parking aj. hotelové služby.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel MÖEVENPICK, Mozartova 261/1, 150 00  Praha 5, více info

4* Hotel MÖEVENPICK

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel se nachází v Praze 5 - Smíchově, v centru nově vznikajícího obchodního centra Anděl City. Sousedí s vilou Bertramka (Mozartovo Muzeum) nedaleko historické části města Malá Strana. Mövenpick se skládá ze dvou samostatných budov – Mövenpick Hotel na úpatí kopce Mrázovka 4*a Mövenpick Executive Wing 5* na vrcholu. Budovy jsou propojeny lanovkou, ojedinělou v Praze i České Republice

Pokoje

136 pokojů je umístěno v budově v parku s výhledem na Prahu, 300 pokojů je umístěno ve spodní budově. Vybavené pokojů: vana, fén, TV, satelit, klimatizace, telefon, elektronické zamykání Dveří. Všechny pokoje jsou vybaveny protihlukovými okny. Minibar a trezor ve vybraných pokojích (jinak volně k dispozici na recepci).

Konferenční místnost

s možností připojení na internet LAN, jednací místnosti, dvě Business centra s faxem, PC, Internet LAN, Wi-Fi.

Stravování

je zajištěno v Mövenpick restauraci– mezinárodní a česká kuchyně, Il Giardino restaurace s terasou – středozemní kuchyně, Towe Lounge Bar, Lobby Bar. Konferenční místnosti jsou umístěny V dolní budově i horní budově s celkovou kapacitou osob- od 2-300 osob, kde se nalézají: 4 konferenční sály (do 320 osob), 8 jednacích salónků (do 80 osob).

Další služby

24 hodinový pokojový servis, prádelna/čistírna, směnárna, obchod s upomínkovými předměty, parking, aj.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel U staré paní, Michalská 9, Praha 1, Staré Město, více info

4* Hotel U staré paní

najdi na mapě, zavřít

Umístění

komfortní, klidný čtyřhvězdičkový hotel s kapacitou 17 pokojů na pěší zóně v centru staré Prahy. Všechny nejatraktivnější turistické památky jsou v dosahu bez použití dopravních prostředků.

Svým umístěním, kvalitou služeb a příznivou cenou za ubytování představuje velmi výhodnou nabídku pro obchodní klientelu. K vybavení pokojů patří TV-satelite, WC, sprcha nebo vana, hotel nabízí veškeré služby hostům 24 hodin denně. V přízemí najdete kvalitní restauraci, kde podáváme snídaně, obědy a večeře.

V suterénu Vás zveme k příjemnému posezení do útulného jazzového klubu (pro hosty vstup zdarma).

Kryté parkoviště a parking servis u hotelu.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Louren Hotel & Apartments, Slezská 55, Praha 3, více info

4* Louren Hotel & Apartments

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Louren Hotel & Apartments je malý luxusní čtyřhvězdičkový hotel s 20 komfortními pokoji a suity. Hotel se zaměřuje převážně na obchodní klientelu, je ale vhodný pro všechny, kdo vyhledávají přátelské a luxusní ubytování. Svou polohou v klidné čtvrti Královské Vinohrady a jen několik málo minut od centra města je přímo ideální pro objevování pražských historických zajímavostí a nočního života.

Ubytování

Louren Hotel & Apartments má celkem 20 pokojů (13 double room, 4 junior suity a 3 suity), které byly téměř všechny kompletně rekonstruovány v roce 2002. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, televizorem se satelitními programy, minibarem, sejfem, vysoušečem vlasů, trousers-pressem, telefonem s přímou volbou a připojením k internetu.

Stravování

Restaurant Louren Hotel & Apartments je na vysoké gastronomické úrovni s nabídkou české i mezinárodní kuchyně a výběrem z kvalitních českých i zahraničních vín.

Konferenční místnost

hotel má také novou konferenční místnost.

Louren Hotel & Apartments Louren Hotel & Apartments Louren Hotel & Apartments

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel SuiteHome, Příčná 2/658, Praha 1, více info

4* Hotel SuiteHome

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel SuiteHome**** je situován v samotném centru města Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Hotel nabízí 28 apartmá se snídaní, kompletním hotelovým servisem a non-stop recepcí.

Apartmány

Hotel, o 6 podlažích s výtahem, nabízí 28 apartmá pro 2 – 6 osob, o ploše 35m2 – 120 m2. Pokoje jsou zařízeny exkluzivním nábytkem.

Obývací pokoj vybaven SAT TV, telefon a internet, pro business klientelu zázemí s pracovním stolem. Na vyžádání zapůjčujeme PC, fax. Ložnice vybavena King-size, případně twin postelemi, pro rodiny s dětmi možnost zapůjčení dětské postýlky. Jako standard umístěn pokojový trezor. Kuchyň s lednicí s alko a nealko minibarem. A navíc káva, čaj, cukr jsou doplňovány zdarma.

Koupelna s vanou nebo sprchovým koutem.

Balkony a střešní terasy s výhledem na Prahu jsou příjemným doplňkem

Dle požadavků / přání klienta zabezpečujeme následující služby:

Čistírnu, žehlení a drobné opravy šatstva, nákup a dovoz potravin, pro rodiny s dětmi hlídání dětí, pro business klientelu sekretářské a překladatelské služby.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

4* Hotel Sax, Jánský vršek 328/3, Praha 1, více info

4* Hotel Sax

najdi na mapě, zavřít

Nedávno zrekonstruovaný vintage design hotel SAX je situován v srdci Malé Strany, hned pod Pražským hradem. Interiéry vintage design hotelu SAX Vás přenesou do období 50., 60., 70. let 20. století, které byly typické pro volnost. Ve velké části hotelu jsou použity originály své doby tehdejších špiček světového designu (Pantone, Colani, Saarinen, Eames, apod.).

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít

hotely 3*

3* Hotel IBIS PRAGUE CITY SMÍCHOV, Plzeňská 14, 150 00  Praha 5, více info

3* Hotel IBIS PRAGUE CITY SMÍCHOV

najdi na mapě, zavřít

Umístění

Hotel se nachází v centru Nový Smíchov v obchodním a business centru Prahy snadno dostupný - 100 m od stanice metra Anděl, 2 stanice metrem na Václavské náměstí.

Pokoje

Hotel nabízí 228 klimatizovaných, příjemných pokojů, včetně nekuřáckých pokojů – se sprchou / WC, telefonem s přímou volbou, buzením, barevnou televizí (satelitní) a rádiem. 3 pokojů pro tělesně postižené.

Konferenční místnost

3 místnosti až pro 60 osob nabízí hotel.

Stravování

je zajištěno v "Le Bar".

Další služby

Parking v přilehlých garážích.

Poptávka

vaše jméno:
textová zpráva:
e-mail:
telefon:

zavřít